Асоціація сприяння бізнесу "Aid For Business"

Асоціація сприяння бізнесу "Aid For Business" являє собою самоврядну некомерційну громадську організацію, створену добровільним об'єднанням зацікавлених осіб.

Асоціація створена групою бізнесменів і компаній України з метою надання сприяння Українському малому і середньому бізнесу в просуванні їхніх послуг і товарів на зовнішні ринки, підбір зарубіжних партнерів для отримання українським бізнесом більш конкурентних пропозицій від іноземних постачальників, кращих умов для розширення бізнесу або отримання інвестицій, сприяння у створенні та реалізації спільних проектів (підприємств).

Діяльність Асоціації сприяння бізнесу "Aid For Business" здійснюється на основі принципів взаємодоповнюваності переваг, взаємної вигоди та об'єднання інтересів, для посилення торгово-економічних зв'язків і просування співпраці. Асоціація прагне внести внесок у збільшення обсягів торгівлі і виробництва.

Вид діяльності

Асоціація сприяння бізнесу відкриває представництва в регіонах з метою розвитку «горизонтальних» міжрегіональних економічних зв'язків між підприємствами малого та середнього бізнесу.

Партнерами асоціації сприяння бізнесу "Aid For Business" є відомі у всьому світі організації, такі як Українська академія наук, ГО «Рада з екологічної безпеки», Національний університет «Київський політехнічний інститут» та багато інших.

Мета

Сприяння сталому збільшенню експорту товарів і послуг вітчизняних підприємств і вдосконалення імпорту іноземних підприємств.

Завдання

Асоціація створена для вирішення наступних завдань:

  1. 1 Сприяння розвитку співробітництва між вітчизняними та іноземними підприємствами, установами, фірмами, організаціями та приватними особами, органами державної влади;
  2. 2 Сприяння збільшенню експорту продукції і послуг вітчизняних підприємств;
  3. 3 Просування інтересів експортерів перед необхідними структурами в інших країнах.

Членство в асоціації безкоштовне. Рішення про прийняття в члени асоціації приймається Радою на підставі заповненої анкети-заявки, яку можна завантажити в розділі «вступити в асоціацію».

До Асоціації входять науково-дослідні, виробничі і торговельні підприємства. Асоціація створює і підтримує відносини довгострокового співробітництва з багатьма галузевими асоціаціями, промисловими палатами, спілками та об'єднаннями підприємств Європи та Азії.