Сфера діяльності Асоціації

  1. Надання сприяння підприємствам-членам Асоціації для пошуку та налагодження зв'язків і контактів з експортно-імпортними підприємствами та потенційними партнерами, а також проведення переговорів, складання та підписання зовнішньоторговельних контрактів, узгодження деталей угод і підтримки подальшого зв'язку між усіма що сторонами.
  2. Перевірка благонадійності підприємств.
  3. Надання послуг з усного та письмового перекладу, включаючи переклад презентацій, технічної документації, юридичних документів, рекламних матеріалів та ін., Надання перекладачів для зустрічі делегацій, відряджання перекладачів для супроводу делегацій.
  4. Розміщення інформації про продукцію та потребах підприємств на сайтах Асоціації, відстеження запитів по розміщених пропозиціями в реальному часі і доведення їх до відома зацікавлених сторін.
  5. Організація обмінів делегаціями. Надання сприяння в прийомі делегацій, включаючи організацію зустрічі, проживання, харчування, транспорту, відвідування підприємств, приміщення для переговорів, перекладу, супроводу та ін.
  6. Надання сприяння в процесі підготовки і проведення або самостійна організація різних заходів, пов'язаних із зовнішньоторговельною діяльністю, включаючи в т.ч. виставки, ярмарки, семінари, конференції, ділові зустрічі, презентації та ін .; участь у даних заходах від імені замовника; запрошення підприємств для участі у виставково-ярмаркових та інших видах зовнішньоторговельних заходів.
  7. Сприяння в участі українських підприємств у зарубіжних та міжнародних тендерах та конкурсах, надання супутніх послуг.
  8. Надання Українським підприємствам статистичних даних про зовнішню торгівлю та проведення аналізу галузевих ринків.